Náš banner

Zapasy

SLOVÁCKO VYHRÁLO PŘÁTELÁK S VÍTKOVICEMI

SLOVÁCKO VYHRÁLO PŘÁTELÁK S VÍTKOVICEMI TĚSNĚ 3:2
Slovácku se nevydařil start do prvního poločasu a již po půlhodině prohrávali svěřenci Pavla Malury 2:0, když hlavně u první branky vybuchla obrana po individuální chybě Vrby.

Slovácko se do zápasu dostávalo pomalu a kontaktní branka přišla z kopačky Slobody, který po individuální akci, kdy obešel obránce, přesně zakončil.

V 53. Minutě přišlo vyrovnání, když se k přímému kopu postavil Görner a svou přesnou střelo vyrovnal na 2:2.

V 86. minutě se Slovácku povedl dokonalý obrat, když byl v pokutovém území faulován Chmelíček. Sám se k míči postavil a přidal třetí branku Slovácka, 3:2.