ikonka synot

ikonka synot

pocitadlo

Počítadlo.cz - statistiky návštěvnosti stránek

1.FC Slovacko

ikonka synot

FCS

1.FC Slovacko

cent.cz

Český vyhledávač CENT.CZ

www.svetovy fotbal.ic.cz

alfa

Alfa Elchron

vcela

Best

Slovenský vyhľadávač BEST.SK

ahne

Internetový vyhledávač AHNE katalog

SUPPORTERS

ikonka synot

Náš banner

ikonka synot

www.okbet.cz

ikonka synot

Články

Změní Slovácku majitele jiz tento tyden?

Změní Slovácku majitele jiz tento tyden?
Změní 1.FC Slovácko majitele? Rozhodne se možná tento týden!

UH. HRADIŠTĚ (dva) - Dnes vpodvečer se 1. FC Slovácko definitivně rozloučí s prvoligovou příslušností. Ať již utkání v Jablonci dopadne jakkoliv, je jasné, že klub ze slovácké metropole po sedmi letech opouští nejvyšší domácí soutěž. Avšak možná již tento týden dostane klub a s ním i tisíce místních fanoušků nový podstatný impuls. Přesto, že hlavní aktéři nechtějí o probíhajících jednáních příliš mluvit, podle všeho by se mělo v nejbližších dnech uskutečnit již finální jednání, ze kterého vzejde nový majitel 1.FC Slovácko.
Alespoň to vyplývá z výsledků dosavadních schůzek, které v uplynulém týdnu realizoval podnikatel Ivo Valenta, bývalý majitel 1.FC Slovácko. Tomu společnost Fotbal Invest Group pražského advokáta Jana Řezníka stále klub splácí. „V pondělí jsem přiletěl do České republiky, abych se hned následující den setkal jak s panem Řezníkem, tak s vážným zájemcem o majetkový vstup do slováckého fotbalu. Jsem přesvědčen o tom, že jsme našli způsob řešení současné situace a že v nejbližších dnech změní klub svého majitele,“ shrnul jednání Ivo Valenta.
Podrobnosti však zatím neprozradil. „V tuto chvíli je to ještě předčasné. Počkejme si, až bude vše podepsané. Pak bude prostor pro širší komentáře,“ omluvil se Valenta s tím, že rozhodující je skutečnost, že by klub mohl převzít kapitálově silný regionální podnikatelský subjekt, který je schopen dát hradišťskému fotbalovému stadionu naději, že se na něm bude v dohledné době opět hrát kvalitní fotbal s vysokými ambicemi. „Důležité je teď klub stabilizovat natolik, aby získal druholigovou licenci a měl perspektivu dalšího rozvoje,“ dodal.
Podle dostupných informací by se tímto novým majitelem klubu měl stát podnikatel Zdeněk Zemek, který stojí v čele silného holdingu Z-group, vlastnícího mimo jiné veselské železárny, a který se minulý týden skutečně sešel s Ivem Valentou. Výsledek jednání však zatím komentovat nechtěl. Dalším vážným partnerem v jednání je také Zdeněk Zlámal, majitel hulínské společnosti Rovina a velký fotbalový nadšenec, který jednal o vstupu do 1.FC Slovácko již začátkem roku.
Lidé z 1.FC Slovácko však mluví i o jiných zájemcích. Vedle tajemných investorů ze Saúdské Arábie, kterými se Jan Řezník ohání již dlouhé měsíce, se v minulých dnech vyrojily informace o německých podnikatelích.
S Němci údajně vyjednává Karel Berousek, tajemná postava s kontroverzní minulostí, která se nedávno objevila po boku Jana Řezníka ve funkci šéfa ochranky a jeho pravé ruky.
Nad pravdivostí těchto informací se snáší vážný stín pochybností. „Nevěřím tomu, že se v Německu vyskytuje srdcař miliardář, který celou dobu čekal na to, až Slovácko padne, aby mohl slavnostně přispěchat se svými penězi. Je to pro mě o to více zarážející, že celou záležitost domlouvá osobní strážce Řezníka. Domnívám se, že Jan Řezník společně s cirkusákem Berouskem vymýšlejí další intriky, jak na poslední chvíli zvednout cenu klubu, o který se nyní zajímají dva regionální podnikatelé,“ nabízí vysvětlení jeden z fanoušků, který se na www.fcslovacko.com podepsal jako Jan Cheguevara.
Tomu napovídají i slova samotného Jana Řezníka, který nechce ze slováckého fotbalu odejít z prázdnou kapsou. „Já chci svoje peníze, které jsem do fotbalu vložil,“ uvedl pro DDK Jan Řezník. A údajně se mluví až o patnácti milionech korun, které požaduje za prodej zadluženého klubu.
Na to, jak vše dopadne, si však budeme muset počkat minimálně do příštího týdne. Vývoj jednání budeme pro vás podrobně sledovat a příští pondělí vám přineseme exkluzivní informace.

 

Autor: dva
Autor:Dobrý den s kuryrem

 Žádné komentáře
 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.