ikonka synot

ikonka synot

pocitadlo

Počítadlo.cz - statistiky návštěvnosti stránek

1.FC Slovacko

ikonka synot

FCS

1.FC Slovacko

cent.cz

Český vyhledávač CENT.CZ

www.svetovy fotbal.ic.cz

alfa

Alfa Elchron

vcela

Best

Slovenský vyhľadávač BEST.SK

ahne

Internetový vyhledávač AHNE katalog

SUPPORTERS

ikonka synot

Náš banner

ikonka synot

www.okbet.cz

ikonka synot

Články

ZÁJEMCI O KUBANĚ UŽ JSOU TU

ZÁJEMCI O KUBANĚ UŽ JSOU TU
Do nominace se vešel na poslední chvíli. Přesto je levý obránce Slovácka Lukáš Kubáň možná nejlepším hráčem české reprezentace do 20 let, která v Kanadě senzačně postoupila do semifinále mistrovství světa.
Klub z Uherského Hradiště, který letos bude hrát druhou ligu, už dostal první nabídky na jeho prodej.

„Zatím jsou z Česka, ale vůbec jsme to neřešili,“ poznamenal sportovní manažer 1. FC Slovácko Lubomír Blaha. „Uvidíme, s jakou se vrátí domů, jaké bude mít priority. Ovšem nebráníme se žádnému jednání,“ dodal.

Kubáň by klidně mohl následovat spoluhráče z reprezentace i Slovácka Ondřeje Kúdelu, kterého už získal silný klub. Šikovný záložník přestoupil do Sparty.
Kúdela, který v Kanadě nastupuje v obraně, na šampionátu potvrzuje, že patří mezi velké talenty.

„Trošku jsme si dělali naděje, že Sparta by nám Ondru mohla ještě chvíli nechat na hostování. Ale po jeho výkonech v Kanadě je to nepravděpodobné,“ předpokládá Blaha.

Ve Slovácku šampionát bedlivě sledují. Úspěšnému týmu totiž dodali čtyři reprezentanty. Kromě Kubáně a Kúdely na hřišti nechybí ani teplický Jakub Mareš, který uplynulou sezonu strávil na hostování v Uherském Hradišti. Šanci zatím nedostal pouze náhradní brankář Tomáš Fryšták.

„Všem bezesporu pomohlo, že pravidelně nastupovali v lize,“ nepochybuje Blaha. „Máme radost z toho, jak hrají. Sledujeme všechny zápasy a chodíme spát nad ránem,“ pousmál se.

Blízko k účasti na světovémšampionátu měli také Zdeněk Šturma a Petr Stýskala, ale zůstali jen v roli náhradníků. „Určitě je to dobrá vizitka naší Akademie,“ připomněl Blaha pýchu fotbalového Slovácka.

Touto líhní talentů prošel také brněnský Marek Střeštík. Její úspěšné fungování zůstává prioritou i pro nového majitele Slovácka Zdeňka Zemka.

Žádné komentáře
 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.