ikonka synot

ikonka synot

pocitadlo

Počítadlo.cz - statistiky návštěvnosti stránek

1.FC Slovacko

ikonka synot

FCS

1.FC Slovacko

cent.cz

Český vyhledávač CENT.CZ

www.svetovy fotbal.ic.cz

alfa

Alfa Elchron

vcela

Best

Slovenský vyhľadávač BEST.SK

ahne

Internetový vyhledávač AHNE katalog

SUPPORTERS

ikonka synot

Náš banner

ikonka synot

www.okbet.cz

ikonka synot

Články

Z Opavy vezem bod

Z Opavy vezem bod

Domácím fotbalistům se snaha o nátlakovou hru v prvním poločase nedařila.  Nakopávané míče na útočníky obrana Slovácka spolehlivě odvracela a Opavané na soupeřovu branku prakticky nevystřelili.

Naopak hosté si vypracovali tři šance. V 19. minutě napálil odražený míč Racko a Novák s námahou vyrazil, poté si tentýž hráč Slovácka naběhl za obranu, ale nezpracoval přihrávku. Ve 44. minutě se pak opět vyznamenal gólman Novák při střele Stýskaly.

Další příležitost promarnili hráči Slovácka krátce po změně stran, kdy utekl Chmelíček, ale z úhlu nastřelil jen vyběhnuvšího Nováka. Největší opavskou šanci měl po hodině hry Kozák, při své hlavičce však minul pravou tyč a navíc se zranil. Dujka pak trefil pouze Bartesku a v závěru se neprosadil ani Wirth.

Rozhodčí: Mikel - Peřina, Dobrovolný. ŽK: Partyš - Stýskala, Ineman, Kaspřák, Činčala, Vrba. ČK: 90+1. Partyš. Diváci: 3656.

Opava: Novák - Kiša, Pejša, Matula, Víšek - Halaška (51. Dujka), Wirth, Barteska, Partyš - Kozák (64. Sluka), Půda. Trenér: Neček.

Slovácko: Marek - Kaspřák, Šimáček, Ineman, Němčický - Racko (66. Šultes), Stýskala, Görner (27. Vrba), Eismann - Činčala (72. Sloboda), Chmelíček. Trenér: Malura

ZDROJ : www.fcslovacko.com
Žádné komentáře
 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.