ikonka synot

ikonka synot

pocitadlo

Počítadlo.cz - statistiky návštěvnosti stránek

1.FC Slovacko

ikonka synot

FCS

1.FC Slovacko

cent.cz

Český vyhledávač CENT.CZ

www.svetovy fotbal.ic.cz

alfa

Alfa Elchron

vcela

Best

Slovenský vyhľadávač BEST.SK

ahne

Internetový vyhledávač AHNE katalog

SUPPORTERS

ikonka synot

Náš banner

ikonka synot

www.okbet.cz

ikonka synot

Články

Vítezství

Vítezství

Slovácko zvítězilo v Hlučíně a posouvá se na druhé místo

clanek_znak_slovacko_velky.gif Slovácko udělalo další, významný krok k udržení naděje na postup do nejvyšší soutěže, když dokázalo porazit Hlučín po bojovném výkonu 1:0.

"Dnes vyhrálo šťastnější mužstvo," připustil v rozhovoru trenér Slovácka, Jiří Dekař. "Domácí nás přehrávali. Bylo vidět, jak k tomu zápasu přistoupili a od začátku nás zatlačili." Převaha domácích byla jednoznačná, nicméně po většinu času spíše platonická. Ohrožení Bolkovy svatyně se konalo zejména při standardních situacích, kterých domácí kopali nespočet, centry z rohů či přímých kopů ale končily u Bolka nebo na hlavách obránců, či, jako v mnoha případech v zámezí po přetaženém centru.

Hosté spoléhali na brejkové situace a do sevření dostávali domácí tým vyjímečně. Brejky se jim ale dařilo vytvářet skvěle, když hned dvakrát šel na Kosmála sám Kerbr, jenže v souboji mládí se zkušeností zvítězil pokaždé ten zkušenější.

V 19. minutě Kerbr stál tentokráte u zrodu akce, kdy vyslal do sóla proti Kosmálovi svého kolegu z útoku Chmelíčka. I na toho Kosmál vyzrál, jenže míč se odrazil dovnitř pokutového území, kam si naběhl Šultes a do odkryté branky zavěsil.

Gól mohl hosty povzbudit, jenže opak byl pravdou. Od té chvíle se Slovácko začalo strachovat o výsledek a soustředilo se jen na bránění. "Do druhé půle jsme si řekli, že budeme hrát aktivně, jenže domácí nás nepustili do hry, přehrávali nás a byli důraznější v nasazení a bojovnosti, ale bohužel pro ně bez gólového efektu," dodal Dekař.

Zatímco první půle byla doslova nabita zajímavými akcemi a fotbal v podání obou týmů se musel líbit, druhá půle byla v tomto ohledu spíše zklamáním. Hosté bránili hubený výsledek a nedařily se ani brejky, domácí zase sice bušili do obrany Slovácka, jenže ta jim toho, až na několik rohových kopů, moc nepovolila.

Zápas tedy skončil pro domácí sice krutou prohrou, Slovácko si ale připsalo veledůležité tři body a díky včerejší prohře Příbrami se posouvají na postupovou, druhou příčku.
aurot:fcslovacko.com
Žádné komentáře
 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.