ikonka synot

ikonka synot

pocitadlo

Počítadlo.cz - statistiky návštěvnosti stránek

1.FC Slovacko

ikonka synot

FCS

1.FC Slovacko

cent.cz

Český vyhledávač CENT.CZ

www.svetovy fotbal.ic.cz

alfa

Alfa Elchron

vcela

Best

Slovenský vyhľadávač BEST.SK

ahne

Internetový vyhledávač AHNE katalog

SUPPORTERS

ikonka synot

Náš banner

ikonka synot

www.okbet.cz

ikonka synot

Články

VÍTĚZSTVÍ

VÍTĚZSTVÍ

Příbram to vzdala brzy

Domácí loučení s nejvyšší soutěží se Slovácku vydařilo, svého soka poslalo dolů

UHERSKÉ HRADIŠTĚ - Osud Příbrami se naplnil. Trenér Kotrba mužstvo na jaře nepozvedl a Starkovi chráněnci budou hrát od podzimu druhou ligu. A to společně se svým včerejším pokořitelem. Pokus o zázrak se brzy stal utopií, na hřišti nečekaně kompletního Slovácka hosté selhali.

Fanoušci se při pohledu na trávník nestačili divit. Vyběhli na něj také Drobisz s Ivanou, kteří měli být na rozkaz majitele klubu Řezníka Jsem rád, že se majitel rozhodl riskovat a mohli jsme postavit ty nejlepší hráče. Řadu věcí jsme si vyříkali," uvedl Pavel Malura, jenž se Řezníkův verdikt dozvěděl hodinu a čtvrt před zápasem. Fanoušků přišlo méně než obvykle a bavili se výzvami k odchodu majitelů provoláváním sloganu "Řezník ven". K přímému napadení nedošlo, fanoušci na Řezníka "jen" házeli vajíčka. Ten proto před koncem opustil tribuny. "Na protest proti chování fanoušků jsme odešli," vysvětlil šéf ochranky Karel Berousek.

Když Ivana v 10. minutě pěkně protáhl gólmana Pařízka, čtyři fanoušci Příbrami si na tribuně zhluboka vydechli. Dobrá nálada je však definitivně opustila na konci první půlhodiny, kdy Brožík po komické srážce Haška s Máchou chladnokrevně obstřelil při sóle Pařížka a sestup Příbrami se stal víceméně neodvratným.

Slovácko se rozjelo, po Kubáňově centru tlačil Kúdela prudkou hlavičku k tyči, jenže brankář hostů tygřím skokem šanci zlikvidoval. "V defenzivě jsme na jaře kvalitu měli, ale v ofenzivě nikoliv," shrnul kouč poražených Jiří Kotrba.

Frustrovaný Kotrbův soubor začal okopávat útočníka Ivanu jako řepu, slovenský technik musel být ošetřován. V závěru první půle se však jeho tvář rozjasnila, když Brožíkovu přihrávku ze strany napálil Görner nekompromisně pod břevno. Bylo rozhodnuto.

Ivana mohl po pauze v klidu vystřídat a vyslechnout si skandovaný potlesk diváků. Stejně jako Němčický s Drobiszem. Po přestávce upadla úroveň do podprůměru, už nebylo o co hrát.

ka odstaveni. Kouč Malura, jenž ve Slovácku takřka jistě končí, dostal nakonec při tvorbě sestavy volnou ruku.

"

Žádné komentáře
 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.