ikonka synot

ikonka synot

pocitadlo

Počítadlo.cz - statistiky návštěvnosti stránek

1.FC Slovacko

ikonka synot

FCS

1.FC Slovacko

cent.cz

Český vyhledávač CENT.CZ

www.svetovy fotbal.ic.cz

alfa

Alfa Elchron

vcela

Best

Slovenský vyhľadávač BEST.SK

ahne

Internetový vyhledávač AHNE katalog

SUPPORTERS

ikonka synot

Náš banner

ikonka synot

www.okbet.cz

ikonka synot

Články

Třinec byl pro Slovácko příliš snadným soustem
I ve třetím zápase sezony udržel brankář druholigových fotbalistů Slovácka Václav Marek čisté konto.
Proti poslednímu Třinci, který v Uherském Hradišti prohrál 0:2, by si ale musel jedině vstřelit vlastní gól, soupeř byl docela neškodný.
Řečí čísel: střela na bránu žádná, střela mimo jedna.
„Vzadu jsme byli velice pozorní a nedovolili jsme jim vůbec nic,“ pochvaloval si útočník Aleš Chmelíček. Slovácko získalo ve třech zápasech 7 bodů a je za dosud suverénním Hradcem druhé. „Soupeř byl velice kvalitní, do ničeho nás nepustil. To třeba před týdnem Jihlava, která vyhrála stejným výsledkem, jo,“ přiznal kouč Třince Miroslav Čopjak.
Zápas tak měl jedinou neznámou - kolik branek dokáže exligové Slovácko nasázet.
Domácí na zbědovaného soupeře vletěli s velkou vervou. Už po 122 vteřinách se prosadil Činčala, kterému však sudí (nejspíš chybně) neuznal gól, neboť Eismann předtím údajně centroval ze zámezí.
„Byl jsem naštvaný, gól jsem vstřelil po půlroce. I delegát přitom potvrdil, že to byl regulérní gól,“ zlobil se Václav Činčala.
Slovácký útočník se dočkal o 9 minut později. Po Chmelíčkově rychlé akci a následné střele z úhlu lehce doklepával míč odražený od tyče.
Podobně snadnou pozici měl ve 23. minutě i Chmelíček, kterému předložil gólovou přihrávku Racko po ukázkovém uvolnění na malém vápně přes bránícího Zitku.
„Řekli jsme si, že prvních třicet minut dostaneme soupeře pod drtivý tlak, což se povedlo a dvěmi brankami jsme se uklidnili,“ poznamenal domácí trenér Pavel Malura.
Druhý poločas ale téměř čtyřtisícový kotel slováckých fanoušků neuspokojil. Pasivní Slovácko nechalo tvořit bezzubý Třinec a na hřišti tak byla kromě pár domácích šancí nuda.
„Byl to taktický tah,“ překvapil Malura. „Vysoké tempo hry jsme nechtěli držet, ale chtěli jsme se zatáhnout. Zároveň jsem si ale představoval, že víc podržíme balón,“ doplnil.

ZDROJ : DNES
Žádné komentáře
 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.