ikonka synot

ikonka synot

pocitadlo

Počítadlo.cz - statistiky návštěvnosti stránek

1.FC Slovacko

ikonka synot

FCS

1.FC Slovacko

cent.cz

Český vyhledávač CENT.CZ

www.svetovy fotbal.ic.cz

alfa

Alfa Elchron

vcela

Best

Slovenský vyhľadávač BEST.SK

ahne

Internetový vyhledávač AHNE katalog

SUPPORTERS

ikonka synot

Náš banner

ikonka synot

www.okbet.cz

ikonka synot

Články

Šultés a opava?

Fanoušci neví jak to bylo
Pro fanoušky Slovácka se stal ztělesněním Jidáše, biblického zrádce a zaprodance. Fotbalový útočník Pavel Šultes v létě ze slováckého klubu prchl za nejasných okolností do Opavy, přestože se jeho loňský zaměstnavatel snažil o uplatnění opce na jeho hostování ze Sigmy Olomouc.
Když proto o víkendu poprvé oblékl opavský dres ve druholigovém zápase a na stadion Slezského FC přijelo právě Slovácko, pikantní zápletka byla na světě.
Šultes se objevil na posměšných transparentech a stal se terčem urážek stopadesátky soupeřových fanoušků; citování těch výrazů by novinový papír nesnesl.
„Byl to zápas o mně. Měl jsem z něj smíšené pocity,“ uvědomoval si po zápase, který skončil remízou 1:1, dvaadvacetiletý Šultes. „Jenže fanoušci neví, jak to tehdy bylo, a já jim to nějak nezazlívám. Prostě jsme se nepohodli s vedením.“ Co přesně tím myslí? Podle Šultesovy verze představitelé slováckého klubu i přes jeho naléhání stále odkládali rozhodnutí, zda bude spolupráce pokračovat. „Třikrát jsme se dohodli na nějakém termínu, kdy pojedeme do Olomouce prodloužit hostování, ale nikdo mi nezavolal. Když se mi teda ozvala Opava, šel jsem sem,“ pokrčil Šultes rameny.
Slovácko naopak tvrdí, že by byl nesmysl chovat se podobně k jednomu ze svých tahounů.
Ať tak, či tak, ve vzájemném zápase byl každý Šultesův kontakt s míčem okamžitě oceněn nenávistným pískotem ze slováckého kotle. A Šultes se v duelu výrazněji neprosadil. Ačkoliv snaha mu upřít nešla.
„Že na Pavla diváci řvali, to je úplně normální a k fotbalu to patří. Hráč to hodí za hlavu a snaží se hrát zodpovědně,“ poznamenal jeho opavský kouč Jiří Neček.
Poslední komentáře
07.06.2012 20:44:55: Daydreamer sitting on the sea, soaking up the sun. He's a real lover. kursy windsurfingu
 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.