ikonka synot

ikonka synot

pocitadlo

Počítadlo.cz - statistiky návštěvnosti stránek

1.FC Slovacko

ikonka synot

FCS

1.FC Slovacko

cent.cz

Český vyhledávač CENT.CZ

www.svetovy fotbal.ic.cz

alfa

Alfa Elchron

vcela

Best

Slovenský vyhľadávač BEST.SK

ahne

Internetový vyhledávač AHNE katalog

SUPPORTERS

ikonka synot

Náš banner

ikonka synot

www.okbet.cz

ikonka synot

Články

Střelec Slovácka Šultes chválí nového kouče

Střelec Slovácka Šultes chválí nového kouče

Střelec Slovácka Šultes chválí nového kouče
úterý, 27.5.2008 14:35
sultes_velky.jpg Střelecká forma Pavla Šultese táhne druholigové fotbalisty Slovácka za návratem mezi elitu. Dvaadvacetiletý útočník je v posledních kolech ve formě. Naposledy rozhodl o vítězství v Hlučíně, odkud si hosté přivezli důležitou výhru 1:0.

"Docela se mi daří. Škoda, že už soutěž končí," usmívá se opora Slovácka.

Díky Šultesovým trefám se Slovácko dvě kola před koncem vrátilo na druhou příčku tabulky. A postup má ve svých rukou. "Víme o tom. Ale máme hodně těžký los," připomněl kanonýr výjezd do Fulneku a domácí bitvu s Příbramí.

Návrat Slovácka na vítěznou vlnu je spojen s nástupem nového trenéra Jiřího Dekaře, který ze dvou zápasů dokázal uhrát plný počet bodů.

"Mám z něj samé pozitivní dojmy," podotkl Šultes.

Šestačtyřicetiletý kouč vsadil na změnu atmosféry v týmu.

"Má trochu jinou skladbu tréninků než pan Kalvoda a taky si přivedl nového asistenta," poznamenal Šultes na adresu Miroslava Hlahůlka.

"To je prostě démon. Je s ním velká sranda," směje se.

Dekař navíc provedl několik změn ve složení kádru. Do kabiny A týmu se stěhovali mladíci Kerbr, Perůtka nebo Reinberk. A první dva jmenovaní v obou utkáních pod novým koučem nastoupili v základní sestavě.

"Možná i to byl jeden z potřených impulsů," přemýšlí Šultes. "Jirku Perůtku znám, ale překvapilo mě, jak výborně ve středu zálohy hraje. A Kerbr? To je velký talent."

Šumperský odchovanec momentálně řeší hodně nepříjemné zdravotní potíže. V Hlučíně kvůli problémům se svalem střídal už ve 29. minutě.

"Zranil jsem se ve středu proti Vítkovicím. Potom jsem ani netrénoval, v Hlučíně jsem hrál pod injekcemi," líčí. "Jenže to pořád bolelo. Je to na houby. Dnes půjdu na výklus a uvidíme, jak mi bude. Nevím, jestli ve Fulneku budu moct hrát."
zdroj:MF Dnes
  Zdroj: MF Dnes
Žádné komentáře
 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.