ikonka synot

ikonka synot

pocitadlo

Počítadlo.cz - statistiky návštěvnosti stránek

1.FC Slovacko

ikonka synot

FCS

1.FC Slovacko

cent.cz

Český vyhledávač CENT.CZ

www.svetovy fotbal.ic.cz

alfa

Alfa Elchron

vcela

Best

Slovenský vyhľadávač BEST.SK

ahne

Internetový vyhledávač AHNE katalog

SUPPORTERS

ikonka synot

Náš banner

ikonka synot

www.okbet.cz

ikonka synot

Články

Skandál Jaroslav Hastik ředitelem Slovácka?!

Skandál Jaroslav Hastík ředitel Slovácka?!?!
Ještě před dvěma lety se naprosto nesnášeli, ale teď jsou kamarádi a jeden druhému sklánějí komplimenty. Strůjce špatných dní Slovácka, Jaroslav Hastík, se spolčil s dalším z vrahů slováckého fotbalu, Janem Řezníkem, který podle některých informací chtěl z Hastíka udělat ředitele klubu a údajně tomu tak bude i v případě, že se klub dostane do rukou zájemcům z Německa.

Jak ironické, když si zpětně vybavíme co jeden o druhém prohlásil. „Český fotbal nebude čistý, dokud z něj nevymizí jména jako je Jaroslav Hastík,“ nechal se slyšet stávající majitel Slovácka Jan Řezník v době, kdy převzal kontrolu nad klubem a dokonce zakázal Hastíkovi vstup do VIP prostor stadionu.

„Chápu to jako jejich obavy, že bych mohl kompromitovat jejich čisté fotbalové duše a tváře, na které si někteří z nich hrají,“ kontroval Jaroslav Hastík na adresu Řezníka.

„Dění v klubu pozorně sleduji. Za dané situace se ale záměrně držím zpět. Myslím si však, že tito lidé ve fotbalovém klubu dlouho působit nemohou a nebudou,“ dodal Hastík směrem k Janu Řezníkovi, jehož společnost FIG slovácký fotbal vlastní.

O rok později již vypadá situace úplně jinak a v médiích prosakuje fakt, že Jaroslav Hastík pracuje pro Řezníka.

„Pomáhá nám oslovovat partnery v regionu a vede si velmi dobře,“ Potvrdil Řezník médiím, která zachytila Jaroslava Hastíka, jak vítá obchodní partnery klubu při vstupu do VIP prostor na stadionu v Uherském Hradišti

Postupem času se stal Jaroslav Hastík pravou rukou Řezníka a z předplatitele Úřadu Práce, který se v rozohvorech nebál poztěžovat, že nemá ani na kafé, se rázem stal nepřehlédnutelný suverén.

Navíc v sobě našel tolik drzosti, že za největšího viníka celé situace kolem Slovácka, označil samotné fanoušky.

Přitom hlavně zásluhou Jaroslava Hastíka se fotbal na Slovácku nachází, slušně řečeno, v rujně.

AUTOR:fcslovacko.com

Poslední komentáře
01.06.2007 19:40:42: hastik at tam neleze
 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.