ikonka synot

ikonka synot

pocitadlo

Počítadlo.cz - statistiky návštěvnosti stránek

1.FC Slovacko

ikonka synot

FCS

1.FC Slovacko

cent.cz

Český vyhledávač CENT.CZ

www.svetovy fotbal.ic.cz

alfa

Alfa Elchron

vcela

Best

Slovenský vyhľadávač BEST.SK

ahne

Internetový vyhledávač AHNE katalog

SUPPORTERS

ikonka synot

Náš banner

ikonka synot

www.okbet.cz

ikonka synot

Články

Řezník prodal Slovácko

Řezník prodal Slovácko
Majitel 1. FC Slovácko Jan Řezník dnes vyráží do německé metropole. Důvod cesty? Prodej klubu podnikatelům z Berlína. „Je to solventní zájemce,“ tvrdí Karel Berousek, Řezníkova pravá ruka. V pátek pak má dojít ke schůzce s hutním magnátem Zdeňkem Zemkem, jenž rovněž projevuje zájem o odkup akcií.

Řezník bude v Berlíně rokovat s tamní podnikatelskou skupinou, která finančně podporuje Herthu Berlín. Podle informací Sportu jsou jednání poměrně daleko. Pokud k prodeji Slovácka opravdu letos v létě dojde, je velmi pravděpodobné, že klub přejde právě do německých rukou. „Když to vezmou, okamžitě odcházíme s panem Řezníkem z fotbalu. Němci by si sem dosadili vlastní lidi, někteří by zůstali na naše doporučení,“ informuje Berousek, který bude u jednání také přítomen.
Po návratu by měla ještě proběhnout schůzka s českým podnikatelem Zemkem, majitelem železáren ve Veselí nad Moravou.
Následně bude prostor pro debatu s trenérem Pavlem Malurou, který sice tým v soutěži nezachránil, ale úroveň hry Slovácka po svém nástupu do funkce pozvedl. „Dokážu si představit, že bude pokračovat,“ přiznává Řezník.
Trenér má však podmínku. Ve Slovácku zůstane pouze v případě, že se tým ekonomicky i hráčsky stabilizuje a jeho cílem bude okamžitý návrat mezi elitu. „Uvidíme, zda klub změní majitele. Nový vlastník si může přivést své lidi, třeba bude chtít zkušenějšího kouče. Počkám si na pátek, kdy má proběhnout nějaká schůzka ohledně prodeje. Když se dá klub dohromady, asi bych rád zůstal,“ říká Pavel Malura. S koučem si chce Řezník brzy sednout a vše probrat. „Čekám na Malurovu analýzu sezony. Zajímá mě, zda se na ty věci dívá stejně jako lidé z vedení. Některé zápasy byly slušné, ale jiné velmi špatné. Hráči jsou nejspíš s trenérem spokojení,“ mínil. Jeho vztah s Malurou je prý standardní. „Při posledním utkání v Jablonci jsme se normálně pozdravili.“
Mladý stratég popírá, že by měl na stole nabídku z Olomouce či jiného prvoligového celku. „S nikým jsem nejednal. Jsou to jen spekulace. Když nezůstanu ve Slovácku, budu si hledat práci,“ prohlašuje. Z kádru takřka jistě odejdou největší opory v čele s Ivanou, Šuškavčevičem, Inemanem a Drobiszem. Talentovaní mladíci Kúdela s Holkem už jsou hráči Sparty. Klub je domluvený s Jabloncem na přestupu brankáře Petra Drobisze, který se vrátil s nepořízenou z testů v řecké Škodě Xanthi. „O peníze nešlo. Řekové nakonec neprodali svou gólmanskou jedničku, a pro Petra tak nebylo místo,“ osvětlil Řezník pozadí pětidenní zkoušky. Zkušený Drobisz má nabídky i z Polska a z Olomouce.

A Malura poté řekl že na hráče Slovacka byl vyvinut příliš velký tlak.

Zdroj článku:
Deník Sport,fcslovacko.com
 

Poslední komentáře
06.06.2007 19:58:08: mate stranky na hovno smiley${1}
 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.