ikonka synot

ikonka synot

pocitadlo

Počítadlo.cz - statistiky návštěvnosti stránek

1.FC Slovacko

ikonka synot

FCS

1.FC Slovacko

cent.cz

Český vyhledávač CENT.CZ

www.svetovy fotbal.ic.cz

alfa

Alfa Elchron

vcela

Best

Slovenský vyhľadávač BEST.SK

ahne

Internetový vyhledávač AHNE katalog

SUPPORTERS

ikonka synot

Náš banner

ikonka synot

www.okbet.cz

ikonka synot

Články

Řezník chce prodat Slovácko

Řezník chce prodat Slovácko!
Před dvěma a půl lety se fotbalové Slovácko, poznamenané korupční aférou, zmítalo nad propastí. JAN ŘEZNÍK (36) ho zachránil před krachem a fanoušci ho považovali za spasitele. Teď je pro ně jeho jméno synonymem zla.

Pane Řezníku, divíte se tomu?

„Divím se té formě, nenávisti lidí. Nemám zapotřebí schovávat rodinu a chodit s ochrankou. Říkal jsem, že jsem schopný fotbal sám táhnout dva roky, ale když nemám podporu... Všichni mě tlačí do kouta, i město.“

Zdroj článku: Blesk

(ten fotbal se ty dva roky dělal a hlavně financoval sám a vy společně s Baránkem, Fikarem a Jinochem jste se na něm pouze přiživoval systematickým rozkrádámím. Klubu jste za tu dobu co jste jeho majitel nijak nepomohl, naopak. A vy se divíte, že jdou všichni proti vám, když se chovátejako prase!? Pamatujete co ste řekl na říjnové férovce? Něco podobneho muže řict jenom idiot, který nepřemýšlí)

Vy jste ale mužstvo postupně rozprodal a přivedl ho na dno!

„Nemohl jsem dělat fotbal jako přede mnou Valentovi. Museli jsme začít šetřit. Že jsme sestoupili, mě mrzí. Ale odmítám, že jsem hlavním viníkem.“

(Dne 16.12. 2004 jste prohlásil „Chceme navázat na úspěšnou práci rodiny Valentů.“ Toto jste řek na rozlučce FanClubu, kam jste po podpisu smlouvy dorazil. Váš problém je, že od samého začátku jste lhal, lhal a lhal. Nebo jste skutečné tak naivní a hloupy, že jste si myslel, že se to udělá samo)

Prý jste takhle dopadl i proto, že se ve fotbalovém prostředí moc nevyznáte. Vaši rádcové vás prý pěkně »dojili«?

„V tom to není. Každý se chce přiživit a při sjednávání přestupů má na to nárok. Jde o to, co komu dovolíte.“

(Vy máte opravdu talent na to, jak se zesměšnit, protože spíš všichni čekali co si mohou dovolit k vam! Je směšné, že jste vůbec připustil hostování hráčů bez opce (Brožík, Honka, Mareš...) Vrcholem všeho bylo účinkování Zehera, který se ze Slovácka po úspěšné zimní přípravě vypařil za vašim kamarádem do Jablonce.)

Rudolf Baránek, kterého jste před rokem vyhodil, pro vás zase pracuje. Proč?

„Pomáhá našim hráčům shánět angažmá. Za těch pětadvacet let, co dělá fotbal, má známosti a ví, na koho se obrátit. Já jsem poznal, že nejsem ten správný šíbr.

(Baránek? No obávám se, že ten má krédo podobné jako vy.)
Takže z fotbalu odejdete?

„Chci klub prodat. Pokud se mi to nepodaří, tak tahle moje investice skončí minusem.“

(Od začátku myslíte jenom na sebe. Nezasloužíte si nic jiního, než být v mínusu. To je obchod a vy jste se dopustil mnoha chyb – směšných chyb. A za ty se musí pykata! Už táhni do pekla!)

Žádné komentáře
 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.