ikonka synot

ikonka synot

pocitadlo

Počítadlo.cz - statistiky návštěvnosti stránek

1.FC Slovacko

ikonka synot

FCS

1.FC Slovacko

cent.cz

Český vyhledávač CENT.CZ

www.svetovy fotbal.ic.cz

alfa

Alfa Elchron

vcela

Best

Slovenský vyhľadávač BEST.SK

ahne

Internetový vyhledávač AHNE katalog

SUPPORTERS

ikonka synot

Náš banner

ikonka synot

www.okbet.cz

ikonka synot

Články

Oficiální zpráva: Z-Group se stává majitelem Slovácka

Oficiální zpráva: Z-Group se stává majitelem Slovácka
Ocelářský a dopravní holding Z-GROUP kupuje uherskohradišťský fotbalový klub 1. FC Slovácko. Na vstupu do klubu se domluvil  JUDr. Ing. Zdeněk Zemek se stávajícím majitelem Mgr. Janem Řezníkem. Klub změnil majitele k prvnímu červnu. Výši kupní ceny strany nezveřejnily. 
 
„Lidé na Slovácku fotbalem žijí a bez změny majitele by se klub pravděpodobně již dlouho neudržel. Jsem tu doma, a proto jsem se rozhodl do klubu vstoupit a pomoci mu,“ uvedl Zdeněk Zemek.
 
Vstup a zázemí kapitálově silné skupiny by měl hradišťskému klubu pomoci opět se postavit na nohy. Změna majitele byla nutnou podmínkou záchrany klubu. Bez změny vlastníka by Slovácko jen stěží získalo licenci pro 2. ligu, která se má losovat 22. června.
 
„V současnosti  jsme dokončili audit klubu,“ sdělila Ing. Marcela Mrázková, ekonomická ředitelka a zkušená krizová manažerka Z-GROUP a dodala: „Nejprve musíme získat licenci pro druhou fotbalovou ligu. Naším hlavním cílem je co nejdříve se vrátit se zpět do první ligy“
 
Hradišťský fotbalový klub založil v roce 2000 podnikatel Ivo Valenta. Ambiciózní klub koupila v prosinci roku 2004 od holdingu Synot společnost Fotbal Invest Group ovládaná současným majitelem klubu Janem Řezníkem. Ten kupní cenu bývalým vlastníkům – rodině Valentů dosud splácí. Na jaře 2005 postoupil tým do finále českého poháru. V lize obsadilo Slovácko 12. a 7. příčku. Teď sestupuje do nižší soutěže. Slovácko, dříve 1. FC Synot, opouští nejvyšší soutěž po sedmi letech. Nyní se mu se změnou majitele blýská na lepší časy.
 
 
Holding Z-GROUP
Hutní část holdingu (společnosti sdružené kolem Ferromet Group, s.r.o.) je čtvrtou největší ocelářskou skupinou v ČR. Sdružuje především hutnické a železářské závody v Hrádku, ve Veselí nad Moravou a v Chomutově, jejichž tradice sahají až do období první republiky. Hutní část holdingu představuje ucelený výrobkový a technologický řetězec, přecházející od hutní prvovýroby oceli až po finalizaci železárenského a tepelného zpracování tyčí a trub různých profilů a značek oceli. Ocelářská skupina vytvořila v Evropě ojedinělé účelové produktové řady. Více než polovina současné produkce, která nachází uplatnění například v dopravě ropy, plynu, vody, v systémech klasických i jaderných elektráren, v automobilovém průmyslu, v běžném strojírenství, stavebnictví nebo v nábytkářském průmyslu, putuje na zahraniční trhy, z toho většinou do zemí EU. Holding má obchodní partnery i v USA, Jižní Americe a v Asii.
 
Dopravní část holdingu (skupina ČSAD Invest) je se svými 900 autobusy jedním z významných českých dopravních seskupení. Sdružuje dopravní společnosti ČSAD Vsetín a.s., ČSAD autobusy Plzeň a.s., Zlínská dopravní, a.s., BONAVIA servis, a.s. a ČSAD DIESEL, a.s. Kromě služeb autobusové přepravy tato skupina nabízí služby nákladní dopravy a celou řadu navazujících činností, například opravárenství a prodej pohonných hmot. Dopravní část holdingu rovněž zajišťuje komplexní dopravní obslužnost hutní a strojírenské části holdingu.  
 
Z-group zaměstnává téměř 5 tisíc lidí a to v regionech i oborech s vysokou nezaměstnaností. Kolektivní smlouva všem těmto zaměstnancům zaručuje nadstandardní pracovní podmínky a průměrné mzdy v posledních letech rostou.
autor : tiskove preohlaseni
Poslední komentáře
04.06.2007 14:43:21: mazec hosi
 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.