ikonka synot

ikonka synot

pocitadlo

Počítadlo.cz - statistiky návštěvnosti stránek

1.FC Slovacko

ikonka synot

FCS

1.FC Slovacko

cent.cz

Český vyhledávač CENT.CZ

www.svetovy fotbal.ic.cz

alfa

Alfa Elchron

vcela

Best

Slovenský vyhľadávač BEST.SK

ahne

Internetový vyhledávač AHNE katalog

SUPPORTERS

ikonka synot

Náš banner

ikonka synot

www.okbet.cz

ikonka synot

Články

O Milana Ivanu se zajímá Žilina

                             O Milana Ivanu se zajímá Žilina
                                      O Milana Ivanu se zajímá Žilina

Slovenského reprezentanta Stanislava Šestáka, který odchází do německé Bochumi, by mohl v mistrovské Žilině nahradit Milan Ivana. Člen širšího kádru reprezentace působí od ledna roku 2004 ve Slovácku, které v uplynulé sezoně sestoupilo do druhé ligy.

 

 "Máme zájem o Milana Ivanu. Získali bychom tak adekvátní náhradu za Šestáka - atraktivní pro diváka a prospěšnou pro slovenský fotbal i vzhledem k tomu, že by se do Corgoň ligy vrátil výborný hráč. Ivana má nesporné kvality, přinejmenším je to skvělý parťák do kabiny," řekl sobotnímu vydání deníku Šport generální manažer Žiliny Karol Belaník.

Ivana, který je podobným typem rychlého útočníka jako Šesták, nastřílel za Slovácko v 94 zápasech 22 gólů a v sezoně 2005/06 se dokonce s 11 přesnými zásahy stal králem střelců Gambrinus ligy. Třiadvacetiletý hráč má ve Slovácku platnou smlouvu do 31. prosince 2007, kluby se tedy na jeho přestupu musejí dohodnout. Kromě Žiliny se o Ivanu zajímá také několik českých klubů v čele s Teplicemi, Mladou Boleslaví a Libercem. Zástupci Žiliny by měli se Slováckem začít vyjednávat příští týden. "Žilina by pro mě byla dobrá volba a krok dopředu v mojí kariéře," přiznal pro Šport sám hráč.
Žádné komentáře
 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.