ikonka synot

ikonka synot

pocitadlo

Počítadlo.cz - statistiky návštěvnosti stránek

1.FC Slovacko

ikonka synot

FCS

1.FC Slovacko

cent.cz

Český vyhledávač CENT.CZ

www.svetovy fotbal.ic.cz

alfa

Alfa Elchron

vcela

Best

Slovenský vyhľadávač BEST.SK

ahne

Internetový vyhledávač AHNE katalog

SUPPORTERS

ikonka synot

Náš banner

ikonka synot

www.okbet.cz

ikonka synot

Články

Nový příspěvekDarko Šuškavčevič nejspíš do Olomouce

Darko Šuškavčevič nejspíš do Olomouce
Černohorský stoper Darko Šuškavčevič přestoupí ze Slovácka do Olomouce. Třiatřicetiletý obránce se v Sigmě domluvil na podmínkách smlouvy, která by v dalších dnech měla být podepsána. Informaci přinesl oficiální web olomouckého klubu.

Sigma měla po odchodu Romana Hubníka ve středu obrany téměř celé jaro obrovské problémy, zimní nákupy slovenského beka Petera Šedivého nebo příbramského René Formánka se příliš neosvědčily. Teď má ožehavý post v sestavě vyřešit vysoký zadák z Černé Hory, který před lety oblékal rovněž dres Slavie. "Jsme dohodnuti s hráčem i jeho manažerem," uvedl Kubíček.

Příchod Šuškavčeviče zřejmě ukončily olomoucké námluvy se stoperem Baníku Pavlem Bestou, o kterého byl na Hané v posledních týdnech eminentní zájem.

Šuškavčevič je po Brazilcích Buenovi a Rossim třetí letní posilou Olomouce. Z hostování se do kádru minimálně pro letní přípravu vracejí defenzivní záložník Marek Kaščák z Trenčína a další muž do středu pole Lukáš Bajer z Bystrce. O oba si řekl už nový kouč Martin Pulpit

Žádné komentáře
 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.