ikonka synot

ikonka synot

pocitadlo

Počítadlo.cz - statistiky návštěvnosti stránek

1.FC Slovacko

ikonka synot

FCS

1.FC Slovacko

cent.cz

Český vyhledávač CENT.CZ

www.svetovy fotbal.ic.cz

alfa

Alfa Elchron

vcela

Best

Slovenský vyhľadávač BEST.SK

ahne

Internetový vyhledávač AHNE katalog

SUPPORTERS

ikonka synot

Náš banner

ikonka synot

www.okbet.cz

ikonka synot

Články

MF DNES: Synot bude znovu sponzorem

MF DNES: Synot bude znovu sponzorem
První úspěšný manažerský krok má za sebou nový vlastník fotbalového Slovácka Zdeněk Zemek, jehož společnost Z-Group v pátek klub sestupující do druhé ligy koupila.
Podařilo se mu dohodnout sponzorský příspěvek v hodnotě několika milionů korun ročně od firem holdingu Synot, který vlastní zakladatel Slovácka Ivo Valenta. Synot přitom s podporou slováckého fotbalu skončil v prosinci 2004 poté, co se klub zapletl do korupční aféry.
„Na podpoře Fotbalové akademie se nic nemění. Navíc jsme se s panem Zemkem domluvili na tom, že pomůžeme i vlastnímu fotbalovému klubu,“ řekl Ivo Valenta v místním týdeníku Dobrý den s Kurýrem s tím, že půjde o několik milionů korun ročně.
Zároveň připustil, že se logo firmy Synot může vrátit na fotbalové dresy, čemuž se sice Valenta nebránil ani v uplynulých měsících, s minulým majitelem Slovácka Janem Řezníkem však společnou řeč nenašel. „V každém případě to neznamená, že bychom do klubu jakkoliv majetkově vstupovali. To je opravdu pro nás již jednou provždy definitivně uzavřená kapitola,“ doplnil Valenta. Nový vlastník klubu teprve začíná budovat tým lidí, kteří budou v „obrozeném“ Slovácku pracovat. Včera až do pozdních večerních hodin jednal na uherskohradišťském stadionu se všemi zaměstnanci.
Trenér týmu Pavel Malura či sportovní ředitel klubu Lubomír Blaha by však pravděpodobně měli zůstat.
„Schůzka ještě neskončila a potrvá až do noci. Žádné zamětřesení by ale přijít nemělo,“ domníval se Blaha. Z pozice manažera Fotbalové akademie významně povýšil Petr Pojezný, který bude klubu nově šéfovat spolu s ekonomickou ředitelkou holdingu Z-Group Marcelou Mrázkovou. „Nejprve musíme získat licenci pro druhou ligu. Naším dlouhodobým cílem je pak vrátit se zpět do první ligy a hrát evropské poháry,“ prohlásila ředitelka klubu.
A hráčské změny?
Jisté jsou jen odchody mladé dvojice Mareš, Brožík, kteří se vrátili z hostování do domovských Teplic, a Honky do Sparty.
Ostatní hráče se bude Slovácko snažit udržet. A to včetně opor -brankáře Drobisze, obránce Šuškavčeviče, záložníka Němčického či útočníka Ivany, které lanaří konkurenční manažeři. Šuškavčevič i Němčický, kterým končí smlouvy, už jsou s klubem předběžně dohodnuti na prodloužení.
„Mým zájmem, který se shoduje se zájmem majitele, je, aby kádr zůstal co nejkompletnější. Naopak myslím, že bude potřeba jej spíše posílit. Samozřejmě nelze vyloučit, že přijde natolik zajímavá nabídka, kterou prostě nepůjde odmítnout,“ vysvětlil Pojezný, který bude mít na starosti sportovní řízení klubu.

Zdroj článku:
Mladá fronta DNES
 
Žádné komentáře
 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.