ikonka synot

ikonka synot

pocitadlo

Počítadlo.cz - statistiky návštěvnosti stránek

1.FC Slovacko

ikonka synot

FCS

1.FC Slovacko

cent.cz

Český vyhledávač CENT.CZ

www.svetovy fotbal.ic.cz

alfa

Alfa Elchron

vcela

Best

Slovenský vyhľadávač BEST.SK

ahne

Internetový vyhledávač AHNE katalog

SUPPORTERS

ikonka synot

Náš banner

ikonka synot

www.okbet.cz

ikonka synot

Články

Kůdela do Sparty

Kůdela do Sparty
Fotbalová Sparta hlásí první letní posilu. S vedením sestoupivšího Slovácka se dohodla na podmínkách přestupu dvacetiletého záložníka Ondřeje Kúdely do kádru mistrovského týmu. "Jsme už s hráčem předběžně dohodnuti na smlouvě, která bude podepsána v nejbližších dnech," uvedl sparťanský tiskový mluvčí Lukáš Přibyl.

"O Kúdelu jsme měli zájem už delší dobu, jsme rádi, že se nám podařilo přestup dotáhnout,“ prohlásil dále Přibyl.

Trenér Michal Bílek říká: "Kúdela je kvalitní záložník, který má velkou perspektivu. Pro Spartu bude přínosem především v dalších letech. Je mu dvacet, má všechno před sebou, navíc teď bude mít zkušenosti i z mistrovství světa dvacítek."

Pro Kúdelu je v letenském klubu připraven kontrakt do 30. 6. 2011.

"Musíme ve smlouvě doladit jen ještě nějaké detaily. Sparta je pro mě nejlepší klub u nás, takže jsem rád, že o mě projevila zájem," prohlásil Kúdela, který se na Spartě objeví v průběhu července.

Kúdela je odchovancem Slovácka, z dorostu byl do ligového kádru zařazen na začátku roku 2005, když mu ještě nebylo osmnáct. V nejvyšší soutěži odehrál jedenatřicet zápasů a dal jeden gól. Kúdela je členem reprezentace do dvaceti let a chystá se na světový šampionát do Kanady.

Ondřej Kúdela se tak stává první letní posilou Sparty, jinak se zatím žádné dramatické změny v kádru mistrovského celku neudály. Hostování na Spartě ukončil Juraj Ančic, jenž se vrátil do Liberce, protože Sparta na něj neuplatnila opci. Další odchody a příchody jsou ve stádiu jednání.

"V tuto chvíli ale žádné jednání o dalších posilách není ve finální fázi," uzavřel Přibyl.Zdroj článku: Mladá fronta DNES, odkaz na originál zprávy je zde
 
Žádné komentáře
 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.