ikonka synot

ikonka synot

pocitadlo

Počítadlo.cz - statistiky návštěvnosti stránek

1.FC Slovacko

ikonka synot

FCS

1.FC Slovacko

cent.cz

Český vyhledávač CENT.CZ

www.svetovy fotbal.ic.cz

alfa

Alfa Elchron

vcela

Best

Slovenský vyhľadávač BEST.SK

ahne

Internetový vyhledávač AHNE katalog

SUPPORTERS

ikonka synot

Náš banner

ikonka synot

www.okbet.cz

ikonka synot

Články

Jan Řezník to prý neprodal německým zájemcům!

Jan Řezník to prý neprodal německým zájemcům!

Řezník se s Němci nedohodl!

 

UHERSKÉ HRADIŠTĚ - Podnikatelská skupina z Berlína nejspíš 1. FC Slovácko nekoupí. Němci sice potvrdili svůj zájem o kapitálový vstup do klubu, ale jejich záměry se stávajícímu majiteli nezamlouvají. Z obchodu asi sejde.

 

V čem je problém? "Němci to berou vyloženě jako investici. Začali by hrát druhou ligu, pak by zřejmě kádr rozprodali a licenci prodali," informoval Jan Řezník. Takový plán se mu nelíbí. Prý nechce fotbal v Uherském Hradišti pohřbít. "O něj mi jde víc než o peníze. Navíc by to fanoušci neskousli," tvrdil včera po návratu z jednání v Berlíně. Definitivní rozhodnutí však podle něj nepadlo.

Dnes se Řezník sejde s bývalým majitelem klubu Ivem Valentou, jemuž stále splácí kupní cenu.

Ještě předtím má na programu jednání se zámožným podnikatelem Zdeňkem Zemkem, v tuto chvíli nejvážnějším zájemcem o odkoupení 1. FC Slovácko.

Bez Valentova posvěcení k žádnému obchodu nedojde. "Záleží i na jeho stanovisku. Musí naše návrhy akceptovat," přiznal Řezník. Valenta tlačí na co nejrychlejší vyřešení celé situace. Nynější šéf Slovácka však pochybuje, že se dnes vše vyřeší. "Obávám se, že to nepůjde tak rychle. Ale člověk nikdy neví," pokrčil rameny.

V hráčském kádru zatím po sestupu žádný razantní pohyb nenastal. Brankář Drobisz odjel na testy do Polska, o obránce Inemana usiluje asi pět českých klubů. Podobně jako o útočníka Ivanu. Slovácko licituje, čeká na nejvyšší nabídku. Určitě odejde černohorský stoper Darko Šuškavčevič, jenž měl v týmu nejvyšší plat. "Stane se volným hráčem," potvrdil šéf klubu.

autor:deník sport

Žádné komentáře
 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.