ikonka synot

ikonka synot

pocitadlo

Počítadlo.cz - statistiky návštěvnosti stránek

1.FC Slovacko

ikonka synot

FCS

1.FC Slovacko

cent.cz

Český vyhledávač CENT.CZ

www.svetovy fotbal.ic.cz

alfa

Alfa Elchron

vcela

Best

Slovenský vyhľadávač BEST.SK

ahne

Internetový vyhledávač AHNE katalog

SUPPORTERS

ikonka synot

Náš banner

ikonka synot

www.okbet.cz

ikonka synot

Články

Ivana spátky na Slovensko

Ivana nejspíš spátky na Slovensko
Poprvé si vyzkoušet Ligu mistrů. Připomenout se reprezentačnímu trenérovi. Změnit prostředí. Najít novou motivaci. A vlastně i zůstat v nejvyšší fotbalové soutěži...

Silné argumenty podporují zájem útočníka Slovácka Milana Ivany, aby se po sestupu klubu vrátil na rodné Slovensko, kde jej láká čerstvý mistr Žilina.


„Přestup do Žiliny by pro mě byl krokem dopředu,“ řekl Ivana pro slovenský deník Šport.


Bývalý kapitán slovenské reprezentace do 21 let odehrál v seniorském výběru své země jen dva zápasy. V Uherském Hradišti nebyl kouči Jánu Kociánovi dostatečně na očích, po sestupu Slovácka z ligy by zmizel z dohledu nejspíš úplně.

V klubu navíc Ivanovi 31. prosince vyprší smlouva. V létě je proto poslední možnost, kdy za něj může Slovácko dostat zajímavé odstupné. S jeho vyplacením Žilina počítá. Hledá totiž náhradu za druhého nejlepšího střelce slovenské ligy Stanislava Šestáka, kterého se shodou okolností před třemi lety snažil tehdejší Synot koupit spolu s Ivanou.


„Chceme Milana Ivanu,” potvrdil slovenskému Športu generální manažer MŠK Žilina Karol Belaník. „Domníváme se, že by šlo o adekvátní náhradu za Šestáka, atraktivní pro diváka a slovenskému fotbalu prospěšnou i vzhledem k tomu, že by se do ligy vrátil výborný fotbalista. Ivana má nesporné kvality, navíc je to výborný partner do kabiny.“


Do Uherského Hradiště mají zástupci Žiliny dorazit v nejbližších dnech.


„Žilina zná naši představu, ale zatím se k ní nevyjádřila,“ řekl sportovní manažer Slovácka Lubomír Blaha. O Ivanu se nesměle zajímají i Slavia, Teplice a Mladá Boleslav. „To je ale jen takové oťukávání.“ Jednou z možností je i hráčská náhrada za Ivanu. „Taky tímto způsobem se můžeme v případě zajímavé hráčské nabídky s kluby domluvit. Doplnit chceme hlavně útočnou fázi,“ přiznal Blaha.

Vážný zájem je i o brankáře Petra Drobisze. Zájem o oporu týmu má nový kouč Teplic Petr Rada, který Drobisze lákal už i do Jablonce.


„Drobisz je teď na dovolené a agenta nemá, řeší si to sám. Proto se čeká na jeho návrat,“ poznamenal slovácký manažer.


Zájem je také o stopera Darka Šuškavčeviče.


„Objevil se jeden zahraniční oddíl, Maribor to není. Ale řešit to taky budeme až po Darkově návratu z Černé Hory do Hradiště,“ podotkl Blaha. „Kromě této trojice žádného z hráčů uvolňovat nechceme, nový majitel klubu jasně deklaroval snahu o okamžitý návrat do ligy.“


zdroj článku: idnes.cz

Žádné komentáře
 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.