ikonka synot

ikonka synot

pocitadlo

Počítadlo.cz - statistiky návštěvnosti stránek

1.FC Slovacko

ikonka synot

FCS

1.FC Slovacko

cent.cz

Český vyhledávač CENT.CZ

www.svetovy fotbal.ic.cz

alfa

Alfa Elchron

vcela

Best

Slovenský vyhľadávač BEST.SK

ahne

Internetový vyhledávač AHNE katalog

SUPPORTERS

ikonka synot

Náš banner

ikonka synot

www.okbet.cz

ikonka synot

Články

HRÁLI JSME PRO DIVÁKY

HRÁLI JSME PRO DIVÁKY
 

Šuškavčevič: Hráli jsme pro lidi

UHERSKÉ HRADIŠTĚ - Obíhali čestné kolečko kolem ochozů, jako by slavili titul. Přitom sestupují. Mnozí hráči Slovácka však věděli, že si se zdejšími fanoušky plácají naposledy. Třeba obránce Darko Šuškavčevič, jenž má nabídku z Kypru.

Černohorský zadák odehrál výborný zápas, rozlučku s diváky si užil. Stejně jako jeho parťáci. "Fanoušci si výhru zasloužili. Hráli jsme pro ně," přiznal. Těsně před utkáním rozhodl majitel klubu Jan Řezník, že může trenér Malura postavit i Drobisze s Ivanou. "Je dobře, že mohli hrát. Pořád se připravovali na to, že to tak dopadne. Ale i bez nich bychom chtěli zvítězit."

Šuškavčevičova smlouva je pro klub velkou zátěží. Proto má stoper svolení k odchodu. "Ale kdyby to šlo, rád bych ve Slovácku zůstal. Něco se rýsuje na Kypru. Pořád si myslím, že můžu hrát na vyšší úrovni," tvrdil.

Co kapitán Pavel Němčický? "Uvidíme, v červnu mi končí smlouva," krčil rameny včera večer. Z triumfu nad Příbramí měl upřímnou radost. Hlavně kvůli věrným fanouškům. "Rozlučka s nimi se povedla. Příbram se rvala do prvního gólu. Pak na soupeře padla deka. Už pro něj bylo těžké skóre otočit," soucítil s poraženými.

Trenér Malura po utkání pochválil majitele klubu Řezníka, jenž mu přestal mluvit do sestavy. "Ukázal, že není tak špatný, jak si myslí fanoušci. Ale situace je pořád stejná. Když nebude chtít Slovácko v příští sezoně postoupit zpět do první ligy, nezůstanu tady,"shrnul

čerpáno:Deník sport

Žádné komentáře
 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.