ikonka synot

ikonka synot

pocitadlo

Počítadlo.cz - statistiky návštěvnosti stránek

1.FC Slovacko

ikonka synot

FCS

1.FC Slovacko

cent.cz

Český vyhledávač CENT.CZ

www.svetovy fotbal.ic.cz

alfa

Alfa Elchron

vcela

Best

Slovenský vyhľadávač BEST.SK

ahne

Internetový vyhledávač AHNE katalog

SUPPORTERS

ikonka synot

Náš banner

ikonka synot

www.okbet.cz

ikonka synot

Články

Co bude ze Slováckem dál??

Co bude ze Slováckem dál??

 Jaký čekáte vývoj ve Slovácku?


Libor Karásek, starosta Uh. Hradiště: Čekám, že dojde ke změně majitele. Sestup z ligy tomu paradoxně může pomoct. Radnice se do jednání nezapojuje a možnost, že by majitelem bylo město, bych téměř vyloučil. Věřím, že se Slovácko do ligy vrátí. Vzhledem ke stadionu a vůbec podmínkám a zájmu veřejnosti o fotbal by to tak mělo být.

Jan Palinek, bývalý kapitán týmu: Věřím, že už pan Řezník klub konečně pustí a noví lidé se Slováckem začnou pracovat tak, jak se má a jak si region zaslouží. Poslední roky byly pro klub úplně zbytečné a jinou cestu, než je změna majitele, nevidím. Dokládá to i síla současného týmu, kolik získal bodů. Řezníkovo Slovácko do ligy nepatří.

Pavel Malura, současný trenér Slovácka: Jsem optimista, proto doufám, že se Slovácko ekonomicky stabilizuje, nakoupí posily a příští rok postoupí zpět do ligy. Ale jednání, jak to s klubem bude dál, kdo bude klub vlastnit, to není věcí trenéra. A vize, co dál? Dohodli jsme ji už v zimě, za každého hráče měla přijít náhrada. Hráčů odešlo devět, nepřišel nikdo.

Pavel Hoftych, trenér Zlína a bývalý asistent Slovácka: Klub by měli řídit lidé z mládežnické Akademie, protože svou práci dělají dobře.. Pokud se podaří Slovácko ekonomicky stabilizovat, mix mládí a zkušených hráčů může být na špici druhé ligy, což může být pro region atraktivní. Věřím ale, že do Hradiště se liga vrátí, protože lidé tam mají fotbal rádi a jsou fantastičtí.

Žádné komentáře
 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.